Transport medyczny – Bydgoszcz – przewóz osób chorych

Transport medyczny – Bydgoszcz w nagłych wypadkach jest ważną korzyścią dla osób, które potrzebują pomocy w dotarciu do gabinetu i w powrocie z wizyty lekarskiej do domu. Nasze usługi obejmują przewóz osób przewlekle chorych, które nie mają możliwości samodzielnego poruszania się i dotarcia na umówioną wizytę. Dysponujemy własną, nowoczesną i w pełni bezpieczną flotą pojazdów, dzięki której pacjenci mogą dostać się do wszelkich placówek medycznych na terenie północnej Polski. Działamy 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Jeśli potrzebują Państwo pomocy, wystarczy zadzwonić i podać nam szczegóły przewozu.

Transport medyczny – Bydgoszcz – TSMK-ARTMED to wiodąca firma specjalizująca się w dalekobieżnym, nie ratunkowym transporcie medycznym, zapewniająca wysokiej jakości usługi i opiekę podczas przewozu chorych. Jesteśmy bardzo dumni z naszej organizacji i jesteśmy dumni z naszych wykwalifikowanych pracowników i naszej działalności. Mamy ogromne doświadczenie w działalności transportowej i zapewniamy naszym klientom wyjątkową opiekę i obsługę. Nasza flota samochodowa jest bezpieczna, wygodna, niezawodna i dobrze wyposażona, a ekipy transportowe są doświadczone i dobrze wyszkolone. Każdy transport jest obsługiwany przez kilkuosobowy zespół składający się z pielęgniarki lub ratownika medycznego i kierowców. Transport medyczny – Bydgoszcz ma siedzibę w miejscowości Bysław i świadczy usługi transportowe na terenie północnej części kraju. Z naszych usług korzystają pacjenci z:

  • Chojnic,
  • Grudziądza,
  • Świecie,
  • Torunia.

Transport medyczny, który zapewniamy stanowi ogromne udogodnienie dla osób, które nie są mobilne. To przede wszystkim pacjenci, którzy nie mogą dotrzeć własnym pojazdem do przychodni. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić termin przewozu.

Transport sanitarny w Bydgoszczy

Jeśli nie są Państwo w stanie samodzielnie się poruszać, a muszą udać się do lekarza, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Można do nas dzwonić przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Transport sanitarny – Bydgoszcz może pomóc każdemu, kto tego potrzebuje.

TSMK-ARTMED oferuje transport sanitarny karetką pogotowia ratunkowego dla osób z poważnymi schorzeniami lub urazami. Mogą one wymagać przeniesienia na noszach lub specjalistycznego wsparcia medycznego przeszkolonych opiekunów. Służymy pomocą wszędzie tam, gdzie korzystanie ze standardowego samochodu lub transportu publicznego zwykle nie wchodzi w grę.

Jesteśmy jedyną licencjonowaną firmą zajmującą się transportem sanitarnym w Bydgoszczy karetkami pogotowia ratunkowego. Możemy zabrać Państwa do i ze:

  • szpitala,
  • domu opieki,
  • wizyty lekarskiej,
  • dializy, terapii i obrazowania,
  • hospicjum.

Przewóz osób chorych zapewniają wykwalifikowani ratownicy medyczni. Oferujemy transport sanitarny w Grudziądzu wszystkim członkom rodziny. Gwarantujemy bezpieczny i terminowy dojazd z punktu A do punktu B.

Oferujemy transport sanitarny w Bydgoszczy dla pacjentów z dowolnego miejsca miasta. Zdobyliśmy licencję na odbieranie osób z różnymi schorzeniami. Dla wielu z Was koszt transportu pokrywa ubezpieczenie zdrowotne. Dlatego też, wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, akceptujemy większość planów ubezpieczeniowych. Jeśli jednak pacjent płaci za transport z własnej kieszeni, z pewnością poczuje ulgę, wiedząc, że oferujemy najbardziej konkurencyjne stawki w północnej części kraju. Jesteśmy po to, aby służyć Państwu pomocą i wierzymy, że dzięki naszym pracownikom poczujecie się bezpieczniej.

ADRES

Artmed Transport Sanitarny

Bysław 38

89-510 Bysław

Galeria

© 2023 Artmed Transport Sanitarny Marian Kulczyk.