Transport medyczny – Grudziądz – do i z placówek medycznych

Zespół TSMK-ARTMED oddaje się do dyspozycji osób cierpiących na przewlekłe schorzenia lub choroby ograniczające mobilność. Jesteśmy po to, aby zapewnić pacjentom bezpieczny transport medyczny w Grudziądzu na wizyty u lekarza, zaplanowane zabiegi, do domu ze szpitala i gdziekolwiek indziej. Nasi pracownicy zapewniają głównie wsparcie osobom, które muszą regularnie docierać do i z placówki medycznej, wizyt, zabiegów i tym podobnych. Przeciętny pacjent sam jedzie samodzielnie do szpitala lub kliniki, albo ktoś go tam zawozi. Jednak wiele ludzi nie ma takiej możliwości między innymi dlatego, że nie mają samochodu, a lokalny transport publiczny jest dla nich niedostępny. Osoby te często nie mają także nikogo, kto mógłby im pomóc. Usługi transportu medycznego w Grudziądzu wypełniają tę lukę i łączą tych pacjentów z usługami medycznymi, których potrzebują na co dzień.

Koszty i zasięg usług TSMK-ARTMED różnią się w zależności od pacjenta, poziomu dochodów, stanu zdrowia i wieku. Staramy się jednak zawsze zapewnić każdemu bezpieczny i wygodny transport medyczny w:

  • Świeciu,
  • Toruniu,
  • Chojnicach,
  • Bydgoszczy,
  • Grudziądzu.

Działamy przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Mamy wiedzę i doświadczenie, dzięki którym każdy pacjent może czuć się otoczony opieką i bezpieczny. Rozumiemy, że nie każdy ma dostęp do własnego środka transportu, dlatego jesteśmy do dyspozycji tych najbardziej potrzebujących. Nie zostawimy Państwa w potrzebie. Pomożemy o każdej porze dnia i nocy dotrzeć do wybranej placówki medycznej na terenie północnej części kraju.

Transport sanitarny w Grudziądzu

Nasza misja: od początku działalności świadczymy usługi transportu sanitarnego w Grudziądzu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Nasze zaangażowanie w Państwa potrzeby sprawia, że TSMK-ARTMED jest liderem w branży przewozu osób przewlekle chorych i seniorów.

Nasza filozofia: Działalność TSMK-ARTMED opiera się na szacunku i poszanowaniu godności każdej osoby. Wierzymy, że każdy z Was ma prawo do ciągłej samodzielności podczas opieki zdrowotnej i choroby. Podjęliśmy odpowiedzialność za pomoc naszym klientom w dostępie do usług medycznych poprzez zapewnienie transportu sanitarnego w Grudziądzu osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym. Zależy nam na profesjonalnej obsłudze, dlatego zawsze staramy się mieć świadomość potrzeb naszych klientów. Nieustannie dążymy do utrzymania tego profesjonalizmu poprzez poszerzanie kompetencji naszych pracowników w świadczonych usługach. TSMK-ARTMED zapewnia bezpieczne i niezawodne usługi transportowe dla:

  • seniorów,
  • osób przewlekle chorych,
  • osób po urazach,
  • osób po wypadkach.

Naszą misją jest oferowanie najwyższej jakości transportu. Świadczymy usługi oparte na profesjonalizmie, uczciwości, oddaniu, uprzejmości i godności dla wszystkich, którym służymy, 24 GODZINY NA DOBĘ, 7 DNI W TYGODNIU, 365 DNI. Nasze biuro znajdujące się w miejscowości Bysław oferuje najwyższą jakość obsługi klienta. Wierzymy, że współpraca z pacjentami rozpoczyna się już od momentu umówienia wizyty, poprzez faktyczny transport, a kończy z powrotem pod drzwiami domu prywatnego.

ADRES

Artmed Transport Sanitarny

Bysław 38

89-510 Bysław

Galeria

© 2023 Artmed Transport Sanitarny Marian Kulczyk.