Transport medyczny – Świecie – pomoc i wsparcie dla pacjentów

Są w Polsce miejscowości, w których mieszkają osoby borykające się ze szczególnymi utrudnieniami w dostępie do zasobów medycznych, spotkań, pomocy i wsparcia. Są także sytuacje, kiedy pacjenci me mają możliwości dojazdu na umówioną wizytę lekarską czy ważny zabieg. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zapewniamy im 24-godzinne wsparcie w zakresie transportu medycznego w Świeciu. To doskonałe rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych, przewlekle chorych oraz seniorów.

Usługi TSMK-ARTMED stały się niezbędne w wielu obszarach północnej Polski. Na ogół zapewniamy najbardziej stabilną i niezawodną formę pomocy w transporcie medycznym w Świeciu, Grudziądzu, Toruniu, Bydgoszczy i Chojnicach. Bez tego rodzaju usług wielu pacjentów w małych miastach prawdopodobnie zostałoby zdegradowanych do lokalnej opieki medycznej, a kliniki w małych miastach nie byłyby w stanie odpowiednio udźwignąć ciężaru i nadmiaru pracy.

Nie ma wątpliwości, że transport medyczny nadal łączy pacjentów w trudnej sytuacji z potrzebnymi usługami medycznymi. Oczywiście obecnie praktykuje się teleporady lub wysyłanie lekarstw pocztą, jednak w pewnym momencie pacjenci muszą spotkać się z lekarzem twarzą w twarz, aby uzyskać bezpośrednią opiekę. Usługi TSMK-ARTMED wypełniają lukę dla pacjentów, którzy nie mogą samodzielnie prowadzić samochodu lub polegać na rodzinie i przyjaciołach w przypadku regularnego transportu sanitarnego w Świeciu. Pod tym względem nasze usługi stale zmieniają życie na lepsze tysięcy osób każdego dnia.

Transport sanitarny w Świeciu

TSMK-ARTMED zajmuje się organizacją najwyższej klasy transportu sanitarnego w Świeciu 24 GODZINY NA DOBĘ, 7 DNI W TYGODNIU, 365 DNI W ROKU. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami i wyznajemy wartościami profesjonalnej i spersonalizowanej opieki przy zachowaniu bezpieczeństwa i satysfakcji pacjenta. Dysponujemy flotą karetek pogotowia, autokarów dla wózków inwalidzkich i samochodów dostawczych, które są regularnie kontrolowane i certyfikowane. Dzięki temu mogą Państwo skorzystać z bezpiecznego transportu sanitarnego w Toruniu, Grudziądzu, Chojnicach, Świeciu i Bydgoszczy.

Nasze pojazdy prowadzą wysoko wyszkoleni i certyfikowani przez państwo technicy ratownictwa medycznego oraz doświadczeni kierowcy, którzy przeprowadzają codzienne kontrole w celu utrzymania zaopatrzonych, czystych i bezpiecznych pojazdów. Wszyscy pracownicy przechodzą ciągłe badania. Mamy wieloletnie doświadczenie w transporcie sanitarnym w Świeciu. Jesteśmy licencjonowanym dostawcą usług z miejscowości Bysław i akceptujemy większość ubezpieczeń zdrowotnych. Naszym pacjentom i zakontraktowanym placówkom opiekuńczym oferujemy konkurencyjne stawki. Akceptujemy wszystkie formy płatności za prywatne wyjazdy płatne i oferujemy atrakcyjne zniżki na wszystkie płatności. Uważamy, że każdy transportowany przez nas pacjent musi być traktowany przez każdego pracownika jak członek jego własnej rodziny.

ADRES

Artmed Transport Sanitarny

Bysław 38

89-510 Bysław

Galeria

© 2023 Artmed Transport Sanitarny Marian Kulczyk.