Transport medyczny – Toruń – bezpiecznie, wygodnie i tanio

Jesteśmy największą w regionie firmą zajmującą się transportem medycznym w Toruniu, skupiającą się na profesjonalnej i wysokiej jakości obsłudze na poziomie lokalnym. Dzięki naszym rozległym zasobom krajowym i doświadczeniu możemy współpracować z naszymi partnerami w celu opracowania zintegrowanych rozwiązań w zakresie transportu pacjentów. Obejmują one transport naziemny, który odbywa się za pomocą sprawdzonych i kontrolowanych na bieżąco pojazdów.

24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, nasze zespoły doświadczonych pracowników służby zdrowia i opiekunów są gotowe do współpracy z miastami – Grudziądz, Świecie, Toruń, Bydgoszcz, Chojnice. Wszystko po to, aby zapewnić Państwu odpowiednią obsługę i najwyższy poziom opieki.

Jesteśmy jednym z największych w kraju dostawców usług transportu medycznego w Toruniu w sytuacjach awaryjnych. Pomagamy pacjentom przewlekle chorym, sparaliżowanym, niepełnosprawnym i seniorom w dotarciu do placówki medycznej na wizytę lekarską, badania, zabiegi i w każdym innym celu. Zawsze staramy się zaspokoić wszystkie Państwa potrzeby, abyście z chęcią wybierali naszą firmę przewozową. Doskonale rozumiemy, że nie każdy ma możliwość dotarcia do szpitala czy przychodni, nawet jeśli jest ona położona blisko miejsca zamieszkania. Dlatego wezwani przez pacjenta staramy się dotrzeć na miejsce jak najszybciej oraz zapewnić mu wygodny i bezpieczny transport medyczny w Toruniu. Z naszych usług można korzystać o każdej porze dnia i nocy.

Transport sanitarny w Toruniu

TSMK-ARTMED jest dumnym dostawcą bezpiecznego, niezawodnego i opłacalnego transportu sanitarnego w Toruniu w nagłych sytuacjach dla różnych placówek opieki zdrowotnej, agencji i osób prywatnych. Zapewniamy transport ambulatoryjny (asystent chodzenia), wózek inwalidzki i rozkładany fotel na noszach. Nasze obszary usługowe obejmują miasta takie, jak:

  • Świecie,
  • Chojnice,
  • Grudziądz,
  • Toruń,
  • Bydgoszcz.

Transport sanitarny jest używany do przemieszczania pacjentów z jednego punktu do drugiego. Przewozimy pacjentów na duże i bliskie odległości. Podstawowym celem transportu sanitarnego jest pomoc w bezpiecznym dotarciu z domu do placówki medycznej i odwrotnie. Niezależnie od tego, jaki rodzaj usług Państwo wybiorą, wiąże się z nimi kilka wspólnych korzyści:

  • dostęp do personelu medycznego – pielęgniarki i ratownicy medyczni często towarzyszą pacjentom w pojazdach transportu sanitarnego w Toruniu. Ma to na celu zapewnienie wszelkiej wymaganej opieki medycznej,
  • dobrze wyposażone pojazdy medyczne – pojazdy transportu sanitarnego są zwykle wyposażone w podstawowy sprzęt medyczny do podtrzymywania życia (BLS), taki jak wentylatory, nosze, fotele dla karetek pogotowia, jednostki dostarczające tlen i inne, które są dostępne na pokładzie dla bezpieczeństwa pacjenta,
  • bezpieczeństwo i wygoda – usługa przewozu osób chorych zapewnia pacjentom odpowiednie bezpieczeństwo i wygodę. Nasi pracownicy są bezpośrednio odpowiedzialni za bezpieczeństwo i komfort pacjenta podczas całej podróży. Mogą być również odpowiedzialni za bezpieczne przeniesienie do ośrodka zdrowia, jego domu lub łóżka w przypadku usługi łóżko-łóżko.

ADRES

Artmed Transport Sanitarny

Bysław 38

89-510 Bysław

Galeria

© 2023 Artmed Transport Sanitarny Marian Kulczyk.